Hogwarts Akademisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Akademisi

29 Temmuz 1993-Güneşli 37 Derece

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Britney Julia Voldemort

2 posters
YazarMesaj
Britney Julia Voldemort
Kehanet Profesörü-Ravenclaw Bina Sorumlusu-Tüy Kalem D. Sahibi
Kehanet Profesörü-Ravenclaw Bina Sorumlusu-Tüy Kalem D. Sahibi
Britney Julia Voldemort

Savaş Tarafın : ölüm yiyen
Rp Sevgilin : Yok ama tekliflere hyr diyemem :]
Galleon : 100
Asan: : Gizli Güzellik
Büyücü Puanı : 1000
Okul Puanı : 1000
Patronusun : Yarasa

Britney Julia Voldemort Empty
MesajKonu: Britney Julia Voldemort   Britney Julia Voldemort Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 7:33 pm

NEFRET VE HÜZÜN
Uzak diyarlardan karanlık bir ülkede küçük bir kız ve üvey annesi varmış. Üvey anne üvey bir anne gibi değil hakiki gerçek bir anne kadar şefkatli ve iyi imiş..Ama 4 yaşındaki Conarise, aklında hep şeytani fikirler olan annesini hiç sevmeyen gizli güçleri olan bir cadıymış. Annesine her zamn ters davranır onu hep rencide edermiş. Annesi ama onun üzerinden şefkatini eksiltmezmiş.Birgün küçük şeytani siyah kömür rengi saçlarını savurarak cadıların buluşma yeri olan bir eski harabeye gitmiş.Burda cadılara özel bir ayin düzenlemişler ve Conarise reenkarnasyon yoluyla ruhunu eşleştirerek daha sert bir şeytana dünüşmüş.Conarise annesini hiç sevmediği için ona büyük bir büyü yapmaya karar vemiş ve annesini ruhuna ğirmek için baş cadıdan bunun için sinirler ve gerekirse istemiş ve öğrenmiş.Vakit ğeldiğinde önce annesine çok uzakken şimdi yakın olmaya çalışmış ve öğrenciği büyüyü annesinin üzerinde denemiş ve başarılı olmuş artık o annesinin bedeninde yaşayan bir şeytani küçük kız olmuş. Annesinin bedeni bu büyüyü ne kadar iştemesede Conarise annesinin duyğularını bastırmaya çalışmış . AMA zaman geçtikce annesinin bedenine hakim olamammaya başlamaış artık kendisi bile yorulmuş ve annesinin bedeninden çıkmaya kadar vermiş. Conarise annesinin bedenin den çıkınca annesi bunu bana beden yaptın demiş aama COnarise nin söylediği şey ' Sen bana ne kadar sevği verdiysen ben onu herğün nefret olarak algıladım ve sana karşı nefretim her geçen ğün arttı ' diyerek baş cadının yanına ğitmiş yaptıklarından çok pişman olduğu için artık annesinin yanına dönemiyeceğini açıklamış ve artık ne annesini ne baş cadıyı ğörmek istemiyormuş.Artık o ülkede yaşıyamıcağağını anlayarak ükleyi terk etme kararı alarak o ülkeden uzaklaşmış...............Sad

En son Britney Julia Voldemort tarafından Paz Haz. 22, 2008 7:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://sanalhogwarts-rpg.yetkin-forum.com
Angel Lily C. Voldemort
Hogwarts Müdüresi-K.S.K.S-Bitkibilim Prof.-Sly Bina Sorumlusu
Hogwarts Müdüresi-K.S.K.S-Bitkibilim Prof.-Sly Bina Sorumlusu
Angel Lily C. Voldemort

Savaş Tarafın : Baş ölüm yiyen
Rp Sevgilin : Mmm..Daha sonra cevap versmm =)
Galleon : 100
Büyücü Puanı : 10000
Okul Puanı : 10000
Patronusun : Anka Kuşu

Britney Julia Voldemort Empty
MesajKonu: Geri: Britney Julia Voldemort   Britney Julia Voldemort Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 7:38 pm

-renk uyumu iyi

-daha pastel renkler kullanırsan iyi olur gözü çok alıyor ve konuşmaları btimlemelerden farklı bir renk yap

-betimlemeler iyi(arttırılarbilir)

1 Derse katıl
https://sanalhogwarts-rpg.yetkin-forum.com

Britney Julia Voldemort
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Micheal Johnny Voldemort
» A.Clemence Lily Voldemort
» Micheal Johnny Voldemort
» Voldemort Ailesi
» Hermione Voldemort