Hogwarts Akademisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Akademisi

29 Temmuz 1993-Güneşli 37 Derece

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

A.Clemence Lily Voldemort

YazarMesaj
Angel Lily C. Voldemort
Hogwarts Müdüresi-K.S.K.S-Bitkibilim Prof.-Sly Bina Sorumlusu
Hogwarts Müdüresi-K.S.K.S-Bitkibilim Prof.-Sly Bina Sorumlusu
Angel Lily C. Voldemort

Savaş Tarafın : Baş ölüm yiyen
Rp Sevgilin : Mmm..Daha sonra cevap versmm =)
Galleon : 100
Büyücü Puanı : 10000
Okul Puanı : 10000
Patronusun : Anka Kuşu

A.Clemence Lily Voldemort Empty
MesajKonu: A.Clemence Lily Voldemort   A.Clemence Lily Voldemort Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 8:20 pm

Karanlık yavaş yavaş bastırıyordu.Uzun bir günün ardından yorgunluğumdan kurtulmak için kafamdaki tüm düşünceleri atıp yatağıma uzandım.

Gece o kadar kolay geçmedi.Gök gürültüleri birbirine karışıyor.Gök yüzünden yere düşen yağmur damlalarının sesini yatağımdan ben duyuyordum.Bu gök gürültüleri arasında daha fazla uyuyamayacaktım.Sonunda kalktım ve şalımı üstüme aldım.Baş ucumda duran asamı elime alıp Lumos dedim.Etraf aydınanmıştı.Odamdan ayrıldım.Merdivenlerden aşağı doğru yavaş adımlarla ilerledim.Pencerenin önündeki koltuğuma oturdum.Ve dışarıyı seyretmeye başladım.Uçsuz bucaksız gök yüzü beni kendine çekiyordu sanki.Yağmur damlaları gök yüzünden hızlaca iniyordu yeryüzüne.Orda öyle ne kadar kaldım bilmiyorum.Birden kendime geldim.Yağmur dinmişti.Daha fazla dayanamayıp dışarı çıktım.Tertemizdi hava gökteyse binlerce yıldız bana göz kırpıyordu sanki.Havadaki toprak kokusunu ciğerlerime çekebildiğim kadar çektim.Etraf yağmur sonrası kafasını kadırmaya korkmuş zarifçe toprağa eğilmiş papatyalar ve nisan çiçekleriyle doluydu.Kapının önündeki yahta kanepeye oturdum ve kafamı duvara yaslayıp gök yüzünü syretmeye başladım.Fırça darbeleriyle çizilmiş kusursuz bir resim gibiydi gökyüzü.Simsiyah bir kağıdın üzerine çizilmiş beyaz ve parlak yıldızlar gözlerimi kamaştırıyordu.İçimden ''Kusursuz''diye geçirdim.

Oturup sabaha kadar bu eşsiz manzarayı izleyebilirdim.Yaptımda gecenin bir yarısından sabahın ilk ışıklarına kadar gittikçe rengi değişen gök yüzünü izledim.Ama gün doğmuştu ve gecenin yerini almıştı.Uykusuzdum.Ve bunu yavaş yavaş anlıyordum.Bütün gece gök yüzünü izleyip düşünmüştüm.Peki ya neyi düşünmüştüm.Tek bir şeyimi yoksa tüm hayatımımı gözden geçirmiştim.''Peki beni böyle düşündüren şey ne?'' diye mırıldandım.Yavaşça yerimden kalktım ve odama çıktım.Aynanın karşısına geçip şöyle bir kendimi süzdüm.
''Olamaz!..''diye haykırdım.''Yüzüm,gözlerim,saçlarım..''Berbat durumdaydım.Üşümekten tenim hafif morarmış,gözlerim kan çanağı gibi olmuştu.Hafif morarmış bembeyaz tenimin üstüne dökülmüş simsiyah saçlarımsa karmakarışık olmuştu.''Benim halim ne böyle'' ''Bu halimle akşamki baloya nasıl giderim,hayır olamaz olamaz...''

Dedim ve kendimi yatağa attım adeta hıçkırıyor ve ytağı yumrukluyordum ve haykırıyordum ''Uyanık kalıcak ne vardı sanki.Niye uyandınki.'' Sonunda kendimi bıraktım ağlıyor ağlıyordum.Kimdim ben kesinlikle bunlara bu kadar üzülecek dış güzelliğe bu kadar önem verecek biri değildim ben.''Kendine gel Lily ne bu halin'' diye konuştum kendi kendime.Bir çözüm yolu vardı rahatlamak ve baloya kadar uyumak kendime gelmek ümidiyle yatağıma tekrar uzandım gözlerimi yavaşça kapattım ve uykuya daldım.
https://sanalhogwarts-rpg.yetkin-forum.com

A.Clemence Lily Voldemort
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Angel Lily C. Voldemort
» Britney Julia Voldemort
» Voldemort Ailesi